בלוג עיצוב מרוקאי

מארזי חג מיוחדים, לאנשים שאוהבים לארח.

מארזי חג מיוחדים, לאנשים שאוהבים לארח. - DarMarrakech

בין אם תבחרו לעצב את השולחן כולו בסגנון המרוקאי האותנטי ובין אם תשלבו בו כלים ייחודיים באופן חלקי - תכניסו לאירוע עוד קצת אווירה של שלווה וביתיות שישדרגו את החג. גלו את מבחר מארזי החג לאירוח מושלם.

קראו עוד

בלוג עיצוב מרוקאי

עיצוב פנים בסגנון מרוקאי מינימליסטי עכשווי

עיצוב פנים בסגנון מרוקאי מינימליסטי עכשווי - DarMarrakech

האם ניתן לעצב את הבית בסגנון מרוקאי מנימליסטי, ועדיין להביא את המסורת לידי ביטוי? פגשנו את ורד אוחנה, מומחית ליבוא מרוקאי ועוסקת בעיצוב פנים המלמדת אותנו כיצד ניתן לעשות זאת.

קראו עוד

בלוג עיצוב מרוקאי

עיצוב בסגנון מרוקאי - מרגישים בבית

עיצוב בסגנון מרוקאי - מרגישים בבית - DarMarrakech

אלו מכם העומדים בפני עיצוב בית חדש או שדרוג הבית הקיים, נחשפים למגוון עצום של סגנונות וגישות בכל הנוגע לעיצוב החלל הביתי. אין ספור המלצות חמות ממכרים ומהרשת, מנסים למשוך את תשומת לבכם.
אז איך להחליט וכיצד לעשות זאת? הכנסו לכתבה

קראו עוד

בלוג עיצוב מרוקאי

מתכון לדג מרוקאי בטאג׳ין

מתכון לדג מרוקאי בטאג׳ין - DarMarrakech

יש דג מרוקאי ויש חריימה. ההבדל בינהם הוא בעיקר ברוטב..
החריימה לרוב יותר חריף יש בו רסק עגבניות ויותר שמן, הרבה פחות עגבניות והדג המרוקאי יותר מעודן ואליו אפשר להוסיף יותר עגבניות, פלפלים מתוקים ואפילו גזר. מה שלא תבחרו, חשוב שתתארגנו על חלה מתוקה ליד ולפחות שותף אחד שיודע להעריך אוכל טוב :)

קראו עוד

בלוג עיצוב מרוקאי

סיפורו של ״בראד״ ומתכון לתה מרוקאי

סיפורו של ״בראד״ ומתכון לתה מרוקאי - DarMarrakech

 כל בית צריך קומקום ובמקרה של בית מרוקאי זה יהיה בראד. קומקום תה מסורתי ממתכת מצופה כסף או נחושת לבנה ויש כאלה שמיוצרים בשילוב שניהם יחד מה שעוזר יותר לשמור על חום התה לאורך זמן. הבראד מיוצר בעבודת יד והעיטורים המעטרים אותו נעשים בידי אומנים מקומיים המתמחים בכך.

קראו עוד

בלוג עיצוב מרוקאי

כללים חשובים לעיצוב בית בסגנון מרוקאי

כללים חשובים לעיצוב בית בסגנון מרוקאי - DarMarrakech

הבית המרוקאי מעוצב בהמון צבעים, פריטים, תאורה אינטימית, צמחיה וטקסטיל שדואג לחמם את האוירה. כמו כן, נושא האירוח והכנסת האורחים ניכרת בכל פינה ובכל בחירה של ריהוט וזה יבוא לידי ביטוי בנוחות, נגישות, אסתטיקה יחודית ושפע.

קראו עוד